S-817A32ANB-CUVT2G
Part Number: S-817A32ANB-CUVT2G
Quantity: 3000
Description: IC REG LDO 3.2V 50MA SC82AB
Regulator Topology:Positive Fixed
Voltage - Output:3.2V
Current - Output:50mA
Voltage - Dropout (Typical):0.25V @ 10mA
Number of Regulators:1
Voltage - Input:Up to 10V
Current - Limit (Min):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C