S-817A48ANB-CVLT2G
Part Number: S-817A48ANB-CVLT2G
Quantity: 3000
Description: IC REG LDO 4.8V 65MA SC82AB
Regulator Topology:Positive Fixed
Voltage - Output:4.8V
Current - Output:65mA
Voltage - Dropout (Typical):0.18V @ 10mA
Number of Regulators:1
Voltage - Input:Up to 10V
Current - Limit (Min):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C